loadingimg

Wczytuję dane...
/
0 szt. / 
0.00 PLN
  • Szukaj
Subskrypcja
Zapisz się do newslettera:
Dostawa

Polityka prywatności

                                                                                                                            POLITYKA PRYWATNOŚCI


Polityka prywatności serwisu torbulencja.pl

1. Polityka prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazywanych przez użytkowników w związku z korzystaniem przez nich z usług oferowanych przez sklep torbulencja.pl.

2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest Magdalena Berg z siedzibą w Bydgoszczy, przy ulicy Saperów 222, NIP 967-113-88-94, REGON 380728603.

3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają na celu zapobiec udostępnianiu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi - ustawa o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.

4. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.

5. Serwis torbulencja.pl realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
- poprzez dobrowolnie wprowadzone informacje w formularzach
- poprzez gromadzenie plików "cookies"

6. Sklep torbulencja.pl zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika. Dane te są przetwarzane i wykorzystywane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza, np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego, procesu sprzedażowego, wysyłki towaru.

7. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane, ani udostępnione osobom trzecim,nieupoważnionym, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.

8. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również prawo do ich modyfikacji i zaprzestania przetwarzania w dowolnym momencie.

9. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualnie zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.

10. W serwisie torbulencja.pl mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działaja niezależnie od torbulencja.pl i nie są w żaden sposób nadzorowane przez ten serwis. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.


W razie jakichkolwiek wątpliwości do powyższych zapisów polityki prywatności serwisu torbulencja.pl prosimy o kontakt drogą mailową, na adres: sklep@torbulencja.pl